ارسال به دوستان
کد خبر : 263966
تاریخ انتشار : 17 آذر 1398 12:30
تعداد بازدید : 99

راه اندازی 2 آزمایشگاه پسماند و هیدرولیک در دانشکده علوم پزشکی ساوه

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش و تحقیقات دانشکده، دکتر حمیدرضا کوهستانی معاونت آموزشی، تحقیقات، دانشجویی و فرهنگی دانشکده علوم پزشکی ساوه از راه اندازی و بهره برداری 2 آزمایشگاه پسماند و هیدرولیک خبر داد

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش و تحقیقات دانشکده، دکتر حمیدرضا کوهستانی معاونت آموزشی، تحقیقات، دانشجویی و فرهنگی دانشکده علوم پزشکی ساوه از راه اندازی و بهره برداری 2 آزمایشگاه پسماند و هیدرولیک خبر داد. دکتر کوهستانی ضمن تشکر از حمایتهای مادی و معنوی ریاست محترم دانشکده علوم پزشکی جناب آقای دکتر نیک روش جهت راه اندازی این آزمایشگاه ها گفت : این آزمایشگاه ها در جهت ارتقای کیفیت آموزش و پژوهش در دانشکده به خصوص در حوزه مهندسی بهداشت محیط راه اندازی شده است. 

undefined

آزمایشگاه پسماند با هدف آموزش دروس عملی مواد زاید جامد برای دانشجویان و کارشناسان مهندسی بهداشت محیط و همچنین انجام مطالعات پژوهشی برای دانشجویان، محققین و اساتید دانشکده راه اندازی گردیده است. همچنین دستگاه­ها و تجهیزات موجود در آزمایشگاه  هیدرولیک این امکان را برای دانشجویان فراهم می­آورد تا اصول، مفاهیم و تئوری جریان در مجاری تحت فشار و روباز و همچنین خصوصیات سیالات ارائه شده در دروس تئوری را مشاهده و نتایج حاصله از تجربه کسب شده را با مفاهیم تئوری مقایسه نمایند.

undefined


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده علوم پزشکی ساوه می باشد